virus

Usługa usunięcia wirusów

W dobie rosnącej cyfryzacji, komputery i inne urządzenia cyfrowe stają się podatne na ataki wirusów, trojanów i innych szkodliwego oprogramowania.  W Mptech rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie bezpieczeństwa Twoich danych i zapewniamy kompleksowe usługi usuwania wirusów, trojanów i innych zagrożeń cyfrowych.

Nasz proces rozpoczyna się od dokładnej diagnozy urządzenia, aby zidentyfikować i poznać przyczynę która mogła uszkodzić komputer czy dane. Po uzyskaniu zgody klienta, nasi specjaliści przystępują do procesu usuwania wirusów, korzystając z najnowszych technologii i narzędzi.

Mptech jest zobowiązany do zapewnienia najwyższej ochrony Twoich danych podczas całego procesu. Gwarantujemy, że wszystkie Twoje informacje są bezpieczne i prywatne. Po usunięciu wirusa lub trojana, przeprowadzamy pełne skanowanie systemu, aby upewnić się, że żadne szkodliwe oprogramowanie nie pozostało.

Oprócz usuwania wirusów, Mptech oferuje również usługi ochrony przed wirusami, instalowanie najnowszych aktualizacji zabezpieczeń, instalacji oprogramowania, a także doradztwo w zakresie praktyk zabezpieczeń. Wierzymy, że prewencja jest lepsza niż leczenie, dlatego dbamy o to, aby nasi klienci byli zawsze o krok przed potencjalnymi zagrożeniami. Instalujemy i konfigurujemy antywirusy i oprogramowania do zabezpieczenia komputera i sieci.

W Mptech stawiamy na jakość i zadowolenie klienta, oferując 24-miesięczną gwarancję na nasze usługi.

Cennik

Bezpłatna diagnoza bez żadnych zobowiązań! Zadzwoń teraz 530 801 330

W naszym serwisie komputerowym całkowicie bezpłatnie zdiagnozujemy usterkę Twojego laptopa czy komputera oraz przedstawimy kosztorys napraw.

Zadzwoń do nas i poznaj koszt usunięcia wirusów, trojanów, robaków w Twoim laptopie czy komputerze. 

# Usługa Cena Opis
1 Usunięcie wirusów, robaków i trojanów. – zł Koszt oczyszczenia komputera, jego zabezpieczenia oraz naprawy jest w dużej mierze uzależniony od złożoności problemu. Jeśli borykasz się z problemem wirusów, twój komputer nie pracuje prawidłowo lub jakiś wirusów uszkodził Twój komputer, skontaktuj się z naszą firmą by poznać koszty naprawy.

Dlaczego my?

Opinie o naszej firmie.

GrettaGretta
10:49 16 Dec 23
Roksana NikelRoksana Nikel
13:53 02 Nov 23
merkelkamerkelka
16:53 24 Oct 23
TatianaTatiana
13:51 14 Oct 23
Oddawałam laptopa HP do naprawy. Pacjent z rodzaju beznadziejnych wrócił do mnie śmigający lepiej niż zaraz po kupnie.... Kontakt z serwisem też był bardzo dobry. Po diagnostyce pan z serwisu zadzwonił do mnie tłumacząc dokładnie co było nie tak, czym się koniecznie trzeba zająć i co można ewentualnie wymienić teraz lub w przyszłości, aby laptop pracował lepiej. Informował też o kosztach. Wszystkie stare części które były wymieniane dostałam z powrotem z informacją o gwarancji części wymienionych. Bardzo polecam ten serwis.czytaj więcej
Zuzanna GadomskaZuzanna Gadomska
17:35 07 Oct 23
Polecam! Diagnozę dostałam od razu, na miejscu, a sam problem został rozwiązany błyskawicznie. Na każdym etapie... rzetelna informacja co do ceny - w tym biorąc pod uwagę zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Bardzo miła obsługa.czytaj więcej
Rodzina GrelRodzina Grel
15:00 22 Sep 23
Polecam! W kilku miejscach powiedziano mi że nie ma możliwości naprawy a jeśli jakimś cudem się uda to koszt przekroczy... wartość komputera, MPTECH nie dość że naprawiło to za przystępne pieniądze. Uczciwie podejście, szybki serwis, informacje zwrotne, polecam to miejsce.czytaj więcej
Tomek RozmusTomek Rozmus
14:48 21 Aug 23
Ife OlalokoIfe Olaloko
12:53 09 Aug 23
Profesjonalna i miła obsługa. Bezpłatna diagnostyka udzieliła jasnych i rzetelnych porad, nawet w języku angielskim.
Oziem .IIOziem .II
09:21 07 Aug 23
Sprawna naprawa, dobra komunikacja i stale monitorowanie ceny przy wymianie dysku twardego. Polecam
Kamil KamińskiKamil Kamiński
13:36 25 Jul 23
Fachowa obsługa. Bezplatna diagnostyka, a następnie wycena zakresu prac, które Serwis będzie mógł wykonać. Czas... realizacji usługi kosmiczny - godzinę po wizycie informacja telefoniczna o wynikach analizy stanu laptopa i jego podzespołów. Następnego dnia sprzęt gotowy do odbioru, po czyszczeniu, wymianie pasty oraz po zakupie i wymianie dysków.Polecam z całego serca.czytaj więcej
Daria WieczorekDaria Wieczorek
09:00 04 Jul 23
Paweł MiczkaPaweł Miczka
14:44 26 Jan 23
Szybko, sprawnie, z fachowym doradztwem i profesjonalnie. Serdecznie polecam!
js_loader

Problem z wirusem lub trojanem?

MPtech – profesjonalizm, na którym możesz polegać.