Naprawa lub wymiana płyty głównej

Mptech oferuje profesjonalne usługi naprawy i wymiany płyt głównych w laptopach i komputerach stacjonarnych. Płyta główna jest kluczowym składnikiem każdego laptopa czy komputera PC. W Mptech doskonale rozumiemy, jak ważna jest wysokiej jakości płyta główna dla ogólnej wydajności laptopa.

Naprawa płyty głównej w laptopie jest możliwa do pewnego stopnia, ale jest to jedno z najbardziej skomplikowanych zadań, z którymi możemy się spotkać. Wydajność każdego elementu sprzętowego jest bezpośrednio związana z wydajnością płyty głównej. Wszelkie problemy z płytą główną mogą spowodować, że cały laptop lub komputer przestanie działać.

W Mptech, naprawiamy i wymieniamy płyty główne różnych marek laptopów, takich jak Hp, Dell, Lenovo, Asus, Acer, MSI, Microsoft i wiele innych. Mimo że płyty główne są jednym z najbardziej awaryjnych komponentów sprzętowych, nasi wysokiej klasy technicy są w stanie skutecznie i efektywnie naprawiać i wymieniać płyty główne w większości modelach.

Naprawa płyty główną jest żmudnym i skomplikowanym procesem, wymagającym precyzji i umiejętności. W Mptech, nasi specjaliści są przeszkoleni w diagnozowaniu i naprawianiu problemów z płytą główną. Zawsze dokładnie sprawdzamy kondensatory, porty USB, wentylatory, kontrolery sieciowe, chipy audio i inne komponenty, aby upewnić się, że wszystko działa jak powinno.

Podczas diagnostyki, nasi technicy mogą sprawdzić system operacyjny, zasilacz i fizyczny stan płyty głównej. Wszystko po to, aby upewnić się, że problem nie leży gdzie indziej. Jeżeli płyta główna jest uszkodzona, nasi technicy dokonają wszystkich niezbędnych napraw lub zasugerują wymianę, jeżeli to będzie najbardziej efektywne rozwiązanie.

Niezależnie od problemu, Mptech gwarantuje szybki czas naprawy, profesjonalizm i wysokiej jakości usługi. Zaufaj Mptech, aby zadbać o naprawę i wymianę płyty głównej w laptopie.

Cennik

Bezpłatna diagnoza bez żadnych zobowiązań!

Zadzwoń teraz 530 801 330

W naszym serwisie komputerowym całkowicie bezpłatnie zdiagnozujemy usterkę Twojego laptopa czy komputera oraz przedstawimy kosztorys napraw.

Podamy pełne koszty naprawy lub wymiany płyty głównej wraz z jej ceną. 

# Usługa Cena Opis
1 Naprawa lub wymiana płyty głównej. – zł Koszt naprawy płyty głównej zależy w dużej mierze od typu jej uszkodzenia. Mptech oferuje profesjonalne usługi naprawy i wymiany płyt głównych w laptopach. Dostępność oraz cena płyty głównej określamy po zapoznaniu się z modelem płyty lub laptopa. Zapraszamy do kontaktu celem diagnostyki problemu, po której przygotujemy kosztorys naprawy.

Dlaczego my?

Opinie o naszej firmie. 

Roksana NikelRoksana Nikel
13:53 02 Nov 23
merkelkamerkelka
16:53 24 Oct 23
TatianaTatiana
13:51 14 Oct 23
Oddawałam laptopa HP do naprawy. Pacjent z rodzaju beznadziejnych wrócił do mnie śmigający lepiej niż zaraz po kupnie.... Kontakt z serwisem też był bardzo dobry. Po diagnostyce pan z serwisu zadzwonił do mnie tłumacząc dokładnie co było nie tak, czym się koniecznie trzeba zająć i co można ewentualnie wymienić teraz lub w przyszłości, aby laptop pracował lepiej. Informował też o kosztach. Wszystkie stare części które były wymieniane dostałam z powrotem z informacją o gwarancji części wymienionych. Bardzo polecam ten serwis.czytaj więcej
Zuzanna GadomskaZuzanna Gadomska
17:35 07 Oct 23
Polecam! Diagnozę dostałam od razu, na miejscu, a sam problem został rozwiązany błyskawicznie. Na każdym etapie... rzetelna informacja co do ceny - w tym biorąc pod uwagę zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Bardzo miła obsługa.czytaj więcej
Rodzina GrelRodzina Grel
15:00 22 Sep 23
Polecam! W kilku miejscach powiedziano mi że nie ma możliwości naprawy a jeśli jakimś cudem się uda to koszt przekroczy... wartość komputera, MPTECH nie dość że naprawiło to za przystępne pieniądze. Uczciwie podejście, szybki serwis, informacje zwrotne, polecam to miejsce.czytaj więcej
Tomek RozmusTomek Rozmus
14:48 21 Aug 23
Ife OlalokoIfe Olaloko
12:53 09 Aug 23
Profesjonalna i miła obsługa. Bezpłatna diagnostyka udzieliła jasnych i rzetelnych porad, nawet w języku angielskim.
Oziem .IIOziem .II
09:21 07 Aug 23
Sprawna naprawa, dobra komunikacja i stale monitorowanie ceny przy wymianie dysku twardego. Polecam
Kamil KamińskiKamil Kamiński
13:36 25 Jul 23
Fachowa obsługa. Bezplatna diagnostyka, a następnie wycena zakresu prac, które Serwis będzie mógł wykonać. Czas... realizacji usługi kosmiczny - godzinę po wizycie informacja telefoniczna o wynikach analizy stanu laptopa i jego podzespołów. Następnego dnia sprzęt gotowy do odbioru, po czyszczeniu, wymianie pasty oraz po zakupie i wymianie dysków.Polecam z całego serca.czytaj więcej
Daria WieczorekDaria Wieczorek
09:00 04 Jul 23
Paweł MiczkaPaweł Miczka
14:44 26 Jan 23
Szybko, sprawnie, z fachowym doradztwem i profesjonalnie. Serdecznie polecam!
Marcin StanikMarcin Stanik
12:12 25 Jan 23
Polecam, wycena uszkodzeń była darmowa, więc zawsze można się zastanowić przed ewentualną naprawą
js_loader

Uszkodzona płyta główna?

MPtech – profesjonalizm, na którym możesz polegać.