7614845826_7bb1be2372_b[1]

Wymiana obudowy w laptopie

Zastanawiasz się, gdzie naprawić uszkodzoną obudowę laptopa? Zapraszamy do Mptech w Katowicach – Twojego niezawodnego serwisu komputerowego. Nasz zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem jest gotowy, aby przywrócić Twojemu sprzętowi dawny blask i funkcjonalność.

Dlaczego wybrać Mptech?

Profesjonalizm: Nasza ekipa serwisowa to wykwalifikowani specjaliści, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę oraz szkolą się w najnowszych standardach i technologiach. Jesteśmy zorientowani na szczegóły, a nasza praca jest zawsze dokładna i precyzyjna.

Jakość: Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości części, aby zapewnić długotrwałą i solidną naprawę. Wierzymy, że nasza praca jest odbiciem naszej marki, dlatego jakość jest dla nas priorytetem.

Szybkość: Zrozumieliśmy, jak ważne jest posiadanie sprawnie działającego laptopa. Dlatego zawsze staramy się zapewnić szybką i efektywną obsługę, minimalizując czas, jaki musisz spędzić bez swojego urządzenia.

Co nas wyróżnia?

Nasza firma Mptech nie tylko naprawia uszkodzone obudowy laptopów. Zajmujemy się także ich wymianą, regeneracją oraz ulepszaniem, jeśli taka jest potrzeba. Wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz u nas!

Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny i gwarancję na wykonane usługi. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy gotowi iść o krok dalej, aby zapewnić Ci najlepszą jakość obsługi.

Zaufaj ekspertom z Mptech

Jeżeli szukasz niezawodnego serwisu laptopów w Katowicach, który zapewni Ci profesjonalizm, jakość i szybkość, Mptech jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i pozwól nam zadbać o Twojego laptopa. Z Mptech, Twój laptop jest zawsze w dobrych rękach!

Cennik

Koszty wymiany lub naprawy uszkodzonej obudowy

Bezpłatna diagnoza bez żadnych zobowiązań! Zadzwoń teraz 530 801 330

# Usługa Cena Opis
1 Naprawa obudowy lub jej wymiana – zł Usługa wymiany lub naprawy obudowy jest wyceniania indywidualnie. Koszt naprawy obudowy lub jej wymiana jest zależy od wielu czynników, w przypadku poważnego uszkodzenia obudowy możliwa będzie jej całkowita wymiana.

Dlaczego my?

Opinie o naszym serwisie komputerowym. 

GrettaGretta
10:49 16 Dec 23
Roksana NikelRoksana Nikel
13:53 02 Nov 23
merkelkamerkelka
16:53 24 Oct 23
TatianaTatiana
13:51 14 Oct 23
Oddawałam laptopa HP do naprawy. Pacjent z rodzaju beznadziejnych wrócił do mnie śmigający lepiej niż zaraz po kupnie.... Kontakt z serwisem też był bardzo dobry. Po diagnostyce pan z serwisu zadzwonił do mnie tłumacząc dokładnie co było nie tak, czym się koniecznie trzeba zająć i co można ewentualnie wymienić teraz lub w przyszłości, aby laptop pracował lepiej. Informował też o kosztach. Wszystkie stare części które były wymieniane dostałam z powrotem z informacją o gwarancji części wymienionych. Bardzo polecam ten serwis.czytaj więcej
Zuzanna GadomskaZuzanna Gadomska
17:35 07 Oct 23
Polecam! Diagnozę dostałam od razu, na miejscu, a sam problem został rozwiązany błyskawicznie. Na każdym etapie... rzetelna informacja co do ceny - w tym biorąc pod uwagę zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Bardzo miła obsługa.czytaj więcej
Rodzina GrelRodzina Grel
15:00 22 Sep 23
Polecam! W kilku miejscach powiedziano mi że nie ma możliwości naprawy a jeśli jakimś cudem się uda to koszt przekroczy... wartość komputera, MPTECH nie dość że naprawiło to za przystępne pieniądze. Uczciwie podejście, szybki serwis, informacje zwrotne, polecam to miejsce.czytaj więcej
Tomek RozmusTomek Rozmus
14:48 21 Aug 23
Ife OlalokoIfe Olaloko
12:53 09 Aug 23
Profesjonalna i miła obsługa. Bezpłatna diagnostyka udzieliła jasnych i rzetelnych porad, nawet w języku angielskim.
Oziem .IIOziem .II
09:21 07 Aug 23
Sprawna naprawa, dobra komunikacja i stale monitorowanie ceny przy wymianie dysku twardego. Polecam
Kamil KamińskiKamil Kamiński
13:36 25 Jul 23
Fachowa obsługa. Bezplatna diagnostyka, a następnie wycena zakresu prac, które Serwis będzie mógł wykonać. Czas... realizacji usługi kosmiczny - godzinę po wizycie informacja telefoniczna o wynikach analizy stanu laptopa i jego podzespołów. Następnego dnia sprzęt gotowy do odbioru, po czyszczeniu, wymianie pasty oraz po zakupie i wymianie dysków.Polecam z całego serca.czytaj więcej
Daria WieczorekDaria Wieczorek
09:00 04 Jul 23
Paweł MiczkaPaweł Miczka
14:44 26 Jan 23
Szybko, sprawnie, z fachowym doradztwem i profesjonalnie. Serdecznie polecam!
js_loader

Uszkodzona obudowa w laptopie?

MPtech – profesjonalizm, na którym możesz polegać.