app-2

Reinstalacja systemu operacyjnego.

Mptech wykonuje profesjonalne usługi reinstalacji systemu operacyjnego. Zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie sprawnego i bezpiecznego systemu operacyjnego jest kluczowe dla optymalnej wydajności Twojego sprzętu.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów przeprowadzi kompleksową reinstalację systemu operacyjnego, dbając o zachowanie wszystkich Twoich istotnych danych. Usługa obejmuje backup danych, pełną reinstalację systemu, instalację niezbędnych sterowników i aktualizacji, a także optymalizację systemu dla maksymalnej wydajności.

Mptech gwarantuje szybki czas realizacji usługi, zależnie od specyfiki zadania. Co więcej, oferujemy gwarancję na nasze usługi. Zajmujemy się instalacją systemów operacyjnych Windows 7, 10, 11, linux czy mac os.

Zaufaj profesjonalistom z Mptech w Katowicach i pozwól nam zadbać o Twoje potrzeby związane z systemem operacyjnym. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby rozwiązać problem systemu operacyjnego.

Cennik

Bezpłatna diagnoza bez żadnych zobowiązań! Zadzwoń teraz 530 801 330

W naszym serwisie komputerowym całkowicie bezpłatnie zdiagnozujemy usterkę Twojego laptopa czy komputera oraz przedstawimy kosztorys napraw.

Zadzwoń do nas i poznaj pełny koszt reinstalacji systemu operacyjnego w komputerze lub laptopie. 

# Usługa Cena Opis
1 Reinstalacja systemu operacyjnego – zł Koszt usługi reinstalacji systemu operacyjnego jest zależy od problemu z jakim będziemy mieć do czynienia. W zakres usługi może wchodzić również instalacja dodatkowego oprogramowania czy aplikacji. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia problemu.

Dlaczego my?

Opinie o naszym serwisie komputerowym. 

GrettaGretta
10:49 16 Dec 23
Roksana NikelRoksana Nikel
13:53 02 Nov 23
merkelkamerkelka
16:53 24 Oct 23
TatianaTatiana
13:51 14 Oct 23
Oddawałam laptopa HP do naprawy. Pacjent z rodzaju beznadziejnych wrócił do mnie śmigający lepiej niż zaraz po kupnie.... Kontakt z serwisem też był bardzo dobry. Po diagnostyce pan z serwisu zadzwonił do mnie tłumacząc dokładnie co było nie tak, czym się koniecznie trzeba zająć i co można ewentualnie wymienić teraz lub w przyszłości, aby laptop pracował lepiej. Informował też o kosztach. Wszystkie stare części które były wymieniane dostałam z powrotem z informacją o gwarancji części wymienionych. Bardzo polecam ten serwis.czytaj więcej
Zuzanna GadomskaZuzanna Gadomska
17:35 07 Oct 23
Polecam! Diagnozę dostałam od razu, na miejscu, a sam problem został rozwiązany błyskawicznie. Na każdym etapie... rzetelna informacja co do ceny - w tym biorąc pod uwagę zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Bardzo miła obsługa.czytaj więcej
Rodzina GrelRodzina Grel
15:00 22 Sep 23
Polecam! W kilku miejscach powiedziano mi że nie ma możliwości naprawy a jeśli jakimś cudem się uda to koszt przekroczy... wartość komputera, MPTECH nie dość że naprawiło to za przystępne pieniądze. Uczciwie podejście, szybki serwis, informacje zwrotne, polecam to miejsce.czytaj więcej
Tomek RozmusTomek Rozmus
14:48 21 Aug 23
Ife OlalokoIfe Olaloko
12:53 09 Aug 23
Profesjonalna i miła obsługa. Bezpłatna diagnostyka udzieliła jasnych i rzetelnych porad, nawet w języku angielskim.
Oziem .IIOziem .II
09:21 07 Aug 23
Sprawna naprawa, dobra komunikacja i stale monitorowanie ceny przy wymianie dysku twardego. Polecam
Kamil KamińskiKamil Kamiński
13:36 25 Jul 23
Fachowa obsługa. Bezplatna diagnostyka, a następnie wycena zakresu prac, które Serwis będzie mógł wykonać. Czas... realizacji usługi kosmiczny - godzinę po wizycie informacja telefoniczna o wynikach analizy stanu laptopa i jego podzespołów. Następnego dnia sprzęt gotowy do odbioru, po czyszczeniu, wymianie pasty oraz po zakupie i wymianie dysków.Polecam z całego serca.czytaj więcej
Daria WieczorekDaria Wieczorek
09:00 04 Jul 23
Paweł MiczkaPaweł Miczka
14:44 26 Jan 23
Szybko, sprawnie, z fachowym doradztwem i profesjonalnie. Serdecznie polecam!
js_loader

Niedziałający system operacyjny?

MPtech – profesjonalizm, na którym możesz polegać.